Baidarių nuoma „Super baidarės“

logotips

Adresas: Pabiržės k., Ignalinos r.

Tel. nr.: +370 60314521; +370 69905609

El paštas:  info.baidares@gmail.com ; info@superbaidares.lt

Aplankyti tinklapį

https://www.facebook.com/Super-Baidar%C4%97s-147955601939292/

Žemėlapis

 • Aprašymas
  • Grynas oras, saulė, vanduo, lėtai besikeičiantys peizažai, laužo dūmai, svaiginantis miško dvelksmas …. Plaukimas baidare – tai aktyvus poilsis ir turiningai praleistas laikas su šeima ir draugais.

   Nesvarbu, ar esate patyręs keliautojas, ar pirmą kartą Jūsų rankose irklas, nesvarbu, kiek Jums metų ir kokio dydžio Jūsų kompanija, mes pasiruošę padaryti viską, kad po žygio baidare vaizdingais upių vingiais Jūs būtumėte kupini maloniausių prisiminimų, kuriais dar ilgai dalinsitės su draugais ar artimaisiais.

   Kviečiame atvykti į mūsų bazę, išsinuomoti baidares ir leistis į kupiną nuotykių žygį žemyn upe.

   Mūsų bazė įsikūrusi Ignalinos rajone, Pabiržės kaime, ant Lūšių ežero kranto. Jūsų patogumui  aprūpinsime maršrutų žemėlapiais, liemenėmis, hermetiniais maišais, pagalvėlėmis, vaikiškomis kėdutėmis, suteiksime išsamią informaciją apie kelionę.

    

   KAINOS Dvivietės baidarės nuomos kaina šeštadienį 20 Eur.

   Dvivietės baidarės nuomos kaina darbo dienomis ir sekmadienį 13 Eur.

   Į kainą įeina turistinis inventorius (Irklai, gelbėjimo liemenė, hermetiškas maišas, kėdutė vaikui, pagalvėlės)

    

    

 • Paslaugos
  • Baidarių nuoma:

   • Turime 30 dviviečių baidarių nuostabiam laikui gamtoje. Vienu metu išplaukti gali net iki 60 žmonių, taigi yra galimybė įmonėms užsakyti puikų žygį.
   • Siūlome vienos, dviejų, tryjų dienų skirtingus maršrutus kiekvienam pagal sudėtingumą ir nuotolį. Galimybė pasirinkti pagal savo fizinį pasirengimą bei pageidavimus.
   • Mūsų transportas Jus nuveš į starto vietą ir parveš baigus žygį. Jums tereikia atvykti į bazę, saugioje vietoje palikti automobilius, o baidarių nuomos darbuotojai nugabens Jus į baidarių žygio trasos pradžią;
   • Pasirūpinsime visu reikalingu inventoriumi: irklais. maršrutų žemėlapiais, liemenėmis, hermetiniais maišais, pagalvėlėmis, vaikiškomis kėdutėmis bei liemenėmis.
   • Po aktyvios dienos baidarėmis – rekomenduojamas poilsis mūsų sodyboje su pirtimi arba poilsiavietėje palapinėse.

    

   MARŠRUTAI

   • Plaukimas Žeimenos upe nuo Kaltanėnų iki  Švenčionėlių. Atstumas apie 16 km.

   Tai nesudėtinga, ir labai graži kelionė. Žeimena čia pati skaidriausia, tad iš baidarės galėsite grožėtis ne tik pakrančių miškų ir pievų žaluma, bet ir upės povandeninio pasaulio įdomybėmis. Labai patogi upė – kelio čia nepastos dirbtinės ar gamtinės kliūtys. Vanduo visada skaidrus, srovė – rami ir vandeninga. Todėl plaukti baidarėmis čia malonu tiems, kurie pageidauja nesunkiai keliauti upe, nori gėrėtis gražiais vaizdais bei tiems, kurie keliauja su vaikais ir nori jaustis saugūs.

   Žeimena – Rytų Aukštaitijos upių ir ežerų motina. Žeimena traukte traukia vandens turistus savo plačiais ir vaizdingais slėniais, smėlingais, pušynų gobiamais skardžiais, skaidriu vandeniu ir smėlėtu upės dugnu. Žeimena sužavi grakščiais vingiais, puikiomis stovyklavietėms prie krantų.

   • Plaukimas Būkos upe. Būka – Ginučiai. Atstumas 18 km. 

   Būka 9 km teka miško vietovėmis. Kairiajame jos krante stūkso Ažvinčių giria, dešiniajame - Vyžių miškas.. Aplinkiniai miškai ir girios maitina upę savo vandenimis, todėl Būka yra viena švariausių Lietuvos upių.. Keliaudami gėrėsitės puikiais miško vaizdais, kurie visu grožiu atsiveria tik plaukiant upe.. Upės vandenis puošia baltos lelijos, įvairūs vandens augalai.. Jeigu į kelionę pamiršote įsidėti arbatžolių – nenusiminkite.. Pakrantėje tarp švendrių pastebėsite ar užuosite vandens mėtas.. Šių mėtų arbata labai skani!.. Praplaukdami pro Vaišnoriškės kaimą aplenksite kaimo gyventojų lieptus, matysite senovinio liaudies stiliaus pastatus.. Nuo Vaišnoriškės kaimo susiaurėjusi upės vaga tampa vingiuota, vandens tėkmė - stipresnė.. Vingiuose pasitaiko gilesnių duobių.. Plaukdami aptiksite kelias įspūdingas medžių sąvartas, atsiradusias seniems medžiams nuo stačių smėlėtų skardžių nuvirtus į upę.. 2-3 vietose.. galbūt teks perkelti per medžių užvartas arba pervilkti krantu.. Pasigėrėję Būkos vaizdais ir įveikę visas jos kliūtis, įplauksite į Baluošo ežerą.. Jis atsiveria nuostabaus grožio peizažu: ežere stūkso 7 salos.

   • Plaukimas Kiaunos upe. Kiauna – Kūkliai. Atstumas 15 km. 

   Kiauna - viena labiausiai vingiuotų Rytų Aukštaitijos upių ir driekiasi ji Labanoro miškais bei pelkėmis. Plaukti baidarėmis joje yra labai smagu. Plauksite, stebėdami gražias Kiaunos upės pakrantes, miškus ir pelkių augmeniją. Jeigu plauksite pavasari, kol pakrantės dar neapžėlusios nendrėmis, galėsite pamatyti įspūdingo dydžio bebrų „namus“, padarytus iš dumblo, šakų, vandens žolių ir kitų gamtinių medžiagų. Praplauksite šalia Kiaunos upės įsikūrusius nedidelius ir jaukius Stirninės, Jakutiškio, Vasiuliškės, Žvirbliškės, ir Kūrinių kaimus. „Ekstremaliausia“ ir įspūdingiausia Kiaunos upės dalis prasideda nuo Vasiuliškio kaimo ir tęsiasi iki Kūrinių kaimo tilto. Šioje, mišku srovenančioje Kiaunos upės vagos atkarpoje teks įveikti apgaulingus, sraunius upės vingius ir medžių užvartas.. Vietomis teks laviruoti tarp akmens riedulių.. Ši vieta - viena populiariausia tarp tų vandens turizmo aistruolių, kuriems patinka apsivertus su.. baidare maudytis Kiaunos upės vandenyse.

    

   Maršrutai Aukštaitijos Nacionalinio parko ežerais. Baluošas – Lūšiai. Atstumas 20 km. Plaukiant didijį ežerų ratą, per dvi dienas išvysite aibę atviruko vertų vaizdelių. Dviejų dienų maršrutai:

   Plaukti didįjį ratą ežerais, tai nepakartojamo įspūdžio ekskursija ežerais po Aukštaitijos nacionalinį parką prasukant pro kone visas žymiausias ir lankomiausias vietas.

   1. Ūkojas – Lūšiai. Atstumas 16 km.
   1. Aiseta – Kiauna – Žeimena. Atstumas 35 km.
   2. Būka – Lūšiai. Atstumas 31 km.
   3. Žeimena (Kaltanėnai – Švenčionėliai – Liūlinė) Atstumas 30 km.
   4. Dringis – Žeimena. Atstumas 42 km.
   5. Ginučiai – Kaltanėnai. Atstumas 25 km.

    

   Trijų dienų maršrutai:

   1. Aiseta – Kiauna – Žeimena (finišas ties Liūline) Atstumas 50 km.
   2. Utena - Būka – Linkmenas – Lūšiai – Šakarvai – Žeimena. Atstumas 60 km.
   3. Aisetas – Kiauna – Žeimena – Lūšiai – Linkmenas – Ūkojas. Atstumas 50 km.
   4. Ištvermingiausiems siūlome 80 kilometrų ilgio maršrutą Žeimenos upe iki Santakos.
 • Nuotraukų galerija

< Atgal