Ignalinos salelė Kauno Hanza dienose

2018-05-22

Sekminių savaitgalis ne tik Ignalinoje, bet ir visoje Lietuvoje buvo kupinas įvairiausių renginių. Kai Ignalinos rajono turizmo paslaugų teikėjai plušo Sekminių šventėje Meironų kaime, Bitės dienoje Stripeikių kaime siūlydami svečiams ir vietiniams įvairias pramogas, Aukštaitijos ežerų krašto atstovai dalyvavo Kaune vykusiose Hanza dienose ir kvietė savo atostogų kryptimi pasirinkti Ignalinos, Zarasų, Anykščių, Molėtų ir Utenos rajonus. Šalia Rotušės aikštės įkurtoje turizmo gatvėje žmonės šurmuliavo nuo pat ankstaus ryto iki vėlaus vakaro. Susidomėjimas ir informacijos poreikis buvo didžiulis.

Prie Ignalinos rajono staliuko ir vaikai, ir suaugusieji noriai rašė stebuklingom plunksnom laiškus Laimės paukštei, gyvenančiai „Paukščių kaime“, smaližiavo ragaudami prezidentinio medaus iš Bitininkystės muziejaus bei aktyviai dalyvavo viktorinoje, kurioje sužinoję įdomių faktų apie Ignaliną, galėjo laimėti Paliesiaus dvaro, Senosios Palūšės valtinės kvietimus ar kitokias dovanėles.

Šią vasarą Ignalinos rajono turizmo informacijos centras dar dalyvaus Trakų, Klaipėdos ir Vilniaus miestų šventėse. Kviečiame prisijungti organizuojant įdomius mūsų rajono pristatymus, siūlant idėjas, mintis, patarimus bei techninę pagalbą. Tūkstančiai potencialių turistų nori, kad padėtume jiems apsispręsti kur keliauti šiais metais!

Ignalinos rajono turizmo informacijos centras


< Atgal