„Tundra“

DSC_0023 K

Nastazavo k., Ignalinos r.

Tel. nr: +37068668768 – Linas

+37065236553 – Renata

El. paštas: tundra.m@gmail.com

Žemėlapis

 

 • Aprašymas
  • Sodyba įsikūrusi Ignalinos rajone, Aukštaitijos nacionalinio parko pakraštyje, ant nedidelio, bet vaizdingo ežero kranto, šalia miško. Čia puiki vieta poilsiauti, švęsti įvairias šventes, organizuoti seminarus, mokymus, kūrybines ar sportines stovyklas bei kitus renginius. Dviejuose atskiruose namuose įrengti šilti, jaukūs kambariai su visais patogumais, o smagiems pasisėdėjimams įrengtos net 4 lauko pavėsinės. Poilsiautojų laukia natūralios gamtos grožis, vandens teikiami malonumai, žvejyba, grybai, uogos ir jauki aplinka. Jūsų laukiame visus metus. Sodyba pritaikyta neįgaliems.    

 • Paslaugos
  • Apgyvendinimas

   Pagrindinio namo I-ame aukšte yra erdvi pokylių salė, talpinanti iki 45 žmonių, scena muzikantams, dengta lauko terasa, bendra virtuvė su visa būtina įranga bei indais . II-ame aukšte yra konferencijų salė (iki 30 dalyvių), atviras lauko balkonas bei 6 numeriai: 1 dvivietis, 4 triviečiai ir 1 keturvietis, tad čia gali apsistoti iki 18 asm.

   Mažesniąjame „dviejų galų“ namuke labai patogiai gali įsikurti atskira kompanija iki 12 žmonių: vienoje pusėje yra 4 - vietis numeris su atskira virtuvėle, dušu ir tualetu, TV ir dengta lauko terasa. Kitoje pusėje per 2 aukštus gali apsistoti iki 8 žmonių (II-ame aukšte yra 3 dviviečiai kambariai, dušas ir WC, I aukšte – miegamoji erdvė 2 asm., nedidelis holas , virtuvėlė, dušas ir WC, TV). Šalia namelio yra lauko pavėsinė.

   Konferencijoms

   Sodyboje įrengta salė mokymams ar seminarams, talpinanti apie 30 dalyvių. Sėkmingam renginio pravedimui yra projektorius bei ekranas, įgarsinimo įranga ,magnetinė lenta, kompiuteris bei spausdintuvas. Jūsų pageidavimu galimas įvairus stalų bei kėdžių išdėstymas, o kavos pertraukėlėms įrengta nedidelė virtuvėlė.

    

   Sodyboje gaminamas maistas (reikia tartis iš anksto).

    

 • Pramogos
  • kaimiška garinė pirtis ant ežero kranto

   lauko pirtis-kubilas

   paplūdimio tinklinio aikštelė

   krepšinio aikštelė

   vaikų žaidimų aikštelė

   valtys

   stalo tenisas

   pulo stalas

   stalo futbolas

   smiginis

   dviračiai

   Mėgstantiems skaityti prie židinio įrengta nedidelė biblioteka, muzikuojantiems - scena. Yra galimybė konf. salę paversti į nedidelį kino teatrą filmų peržiūroms. Yra internetas (WiFi zona). 

 • Nuotraukų galerija

< Atgal