Paliesiaus dvaro restoranas

Pasaga - fursetas

Adresas: Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas

Mielagėnų seniūnija, Ignalinos rajonas

Tel.: +370 (610) 44226; +370 (626) 15126

El. paštas: info@paliesiausdvaras.lt

www.facebook.com/paliesiausdvaras

Žemėlapis

 • Aprašymas
  • Paliesiaus dvaro restorane maistas ruošiamas laikantis natūralumo ir autentikos principų, visada šviežias, gaminamas tik iš aukščiausios kokybės produktų. Restorane lauksime jūsų šeimos pietums ar šventinei vakarienei, taip pat ruošiame maistą verslo renginiams, furšetus. Terasoje kviečiame prisėsti puodeliui arbatos su šiltomis, pagal autentiškus kulinarinio paveldo receptus kepamomis Paliesiaus dvaro bandelėmis.

    

   Išankstinis rezervavimas tel.:+370 610 44226.

 • Paslaugos
  • Paliesiaus dvare yra unikali įvairiems renginiams pritaikyta erdvė - šalia prižiūrėtojo namo buvę pasagos formos tvarto mūro fragmentai restauruoti ir apgaubti didžiule stiklo ir metalo konstrukcija.   Klijuoto medžio kolonų ir gegnių konstrukcija laiko žalios augalinės dangos stogą, kuris susilieja su pelkės augmenija. Ši vieta neįtikėtinai jauki: mūro sienos dalina 500 kv. m „Pasagos“ erdvę į kelias mažesnes sales, tačiau bendros erdvės pojūtis išlieka. Salėse integruota moderni garso ir vaizdo įranga. „Pasagoje“ kviečiame rengti koncertus, konferencijas, parodas, pristatymus bei furšetus.

 • Pramogos
  • Paliesiaus dvaras kviečia ir skatina lankytojus prisiminti judėjimo džiaugsmą - pasimėgauti pasivažinėjimu dviračiais, leistis į žygį su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Dvaro parke galima ne tik mėgautis ramybe, bet ir aktyviai mankštintis. Šalia dvaro plytinčiame miške įrengtos įvairių atstumų trasos, gali būti rengiamos dieninės arba naktinės orientavimosi varžybos – tai puiki pramoga tiek draugų ratui, tiek verslo grupei ar partneriams.

 • Nuotraukų galerija

< Atgal