Sodyba „Pakasas“

img_1310-838523504
Adresas

Paukojė 9, Linkmenų seniūnija, Ignalinos rajonas

Tel. nr.

+370 69839611

El. paštas

vytautas@pakasas.lt,  aida@pakasas.lt

Aplankyti sodybos tinklapį

Žemėlapis

 • Aprašymas
  • Mieli Poilsiautojai,

   „Pakaso sodyba“ – kaimo turizmo paslaugos Ignalinos rajone, tarp žuvingų „Ūkojo“ bei „Pakaso“ ežerų, kuriuos skiria vos 200 metrų atstumas. Čia laiką leisite būdami vieni, jokių triukšmingų kaimynų ar kitų Jūsų laiką trukdančių faktorių. 

   Miegamos Vietos:

   Sodyboje galima paruošti papildomų čiužinių ir apgyvendinti iki 15 žmonių grupę. Svečių namas padalytas į dvi puses- šiaurinę ir pietinę, abiejose po keturias miegamas vietas. Netoliese esančio pirties pastato antrame aukšte įrengtos papildomos keturios miegamos vietos. Sodyboje taip pat gausu vietos palapinėms.

    

   Paros kaina:

   Sodyba:

   Visos sodybos nuoma (8 asmenims) - 128EUR

   Namo dalies (šiaurinės ar pietinės) - 64 EUR

   (Į nakvynės kainą įskaičiuota patalynė bei rankšluosčiai).

    

   Pirtis:

   Pirties nuoma (išsinuomojus sodybą) - kaina sutartinė.

   Tik pirties kaina parai - 50 Eur.

   Namelis - 50 Eur.

    

   Maitinimas:

   Maistas gali būti paruoštas pagal jūsų pageidavimus. Kaina sutartinė.

 • Paslaugos
  • Žvejyba: Nusileidus laiptais į pakrantę, nuo pantoninio tilto atsiveria nuostabus vaizdas į ,,Pakaso” ežerą. Mes skiriame ypatingą dėmesį žvejams. Pasiūlysime ne tik valtį, bet ir supažindinsime su ežeru bei parodysime, kur yra geriausios vietos žvejybai, o pagautą laimikį galėsime išrūkyti rūkykloje.

   Pušynas: Aplink sodybą trijų hektarų plotas buvo apsodintas dviem tūkstančiais pušelių bei eglučių. Šiuo metu užaugę medžiai sodybą juosia tankiu lanku, kuris suteikia jaukumo ir izoliuoja nuo rajoninio kelio. Mūsų svečiai mielai grybauja ir žemuogiauja čia pat – sodyboje.

    

   Pirtis: Sodyboje suprojektuota erdvi, dviejų aukštų pirtis su lauko ir vidaus priepirčiais. Pastato antrame aukšte įrengtos keturios miegamos vietos. Čia mielai miega vaikai ir suaugę svečiai, kurie nori pajusti kaimo dvasią.

    

   Pavėsinė: Ant Pakaso ežero kranto tarp pušų pasislėpusi pavėsinė, kurios centre yra laužaviete, aplink kurią gali susėsti didelė kompanija. Čia iš pagautos žuvies galima išvirti žuvienę, išsikepti kepsnių, ar tiesiog pasislėpti nuo karštos vasaros saulės.

   Svečių namas: Sodybos viduryje stovi dviejų pusių rąstinis svečių namas. Abiejose pusėse- tualetas, virtuvės zona, valgomasis bei poilsio zona su židiniu, televizorius, mobilus internetas. Mansardoje – po miegąjį su dviem dvigulėmis lovomis. Šiaurinėje svečių namo pusėje, prie pobūviams skirto stalo, gali susėsti iki 15 žmonių, kurie prireikus taip pat gali apsigyventi ,,Pakaso“ sodyboje.

   Lankytinos vietos: Šalia kaimo turizmo sodybos apstu įžymių, lankytinų vietų, tokių kaip Ginučių vandens malūnas, Senovinės bitininkystės muziejus, legendomis apipintas Ladakalnis. Iki Šiliniškių (,,Bitės“) apžvalgos bokšto – tik 1 kilometras, nuo kurio atsiveria nuostabus peizažas.

   Papildomas paslaugos:

   maisto rūkymas;

   natūralios šviežios daržovės;

   pienas;

   guminė ar plastikinė valtis bei elektrinio ar benzininio variklio nuoma;

   žvejybos priemonių nuoma (echolotas, pašarai…);

   ekskursijos, žygiai pėsčiomis bei dviračiais;

   suvenyrų įsigijimas;

   plaukimo baidarėmis organizavimas.

    

 • Pramogos
  • pavėsinė su laužaviete;

   pirtis;

   lauko baras su kaimiška krosnimi;

   židinys;

   žuvavimas;

   galimybė atsivežti augintinį;

   krepšinis, futbolas;

   frisbis;

   dartai;

   barbekiu;

   hamakas;

   sūpynės;

   plaukiojimas valtimi;

   badmintonas;

   stalo futbolas;

   garso aparatūra;

   televizija;

   mobilus internetas;

    

 • Nuotraukų galerija

< Atgal