Restoranas „Romnesa“

Romnesa 3

Adresas: Strigailiškio k. Palūšės pšt.,
Ignalinos raj. LT – 30200
El. paštas: romnesa@is.lt

Aplankyti restorano tinklapį

Žemėlapis
 

Telefonai pasiteirauti ir užsakyti

Restoranas – 8 606 11315; 8 386 54444
Kepykla, užsakomieji pobūviai+ 370 600 26354
Kempingas  + 370 606 11317
Turizmo inventoriaus nuoma+370 600 26359

Atstumas nuo Ignalinos miesto centro – 1 km

 • Aprašymas
  • Restorane - kepykloje “Romnesa” laukiame Jūsų su šeima, draugais, kolegomis. Jaukioje aplinkoje iš restorano meniu galėsite pasirinkti ir užsakę paskanauti ant gyvos ugnies paruoštų kepsnių, iš lietuviškų gamtos gėrybių pagamintų patiekalų.
   Kol Jums bus ruošiamas maistas, turėsite progą pasigrožėti senųjų maisto gaminimo įrankių bei šakočių kepimo įrangos ekspozicija.
   Norintiems aktyviai praleisti laiką ir patiems išsikepti tradicinį šakotį, siūlome užsisakyti edukacines programas „Parodomasis šakočio kepimas“ ir „Pieno kelias“.
   Restorano salėse galima rengti konferencijas, prezentacijas, individualius ir įmonių užsakytus renginius, įvairius pobūvius.
   Jei pageidaujate, kad aptarnautume renginį Jūsų pasirinktoje aplinkoje, mes Jūsų paslaugoms. Turime penkerių metų patirtį atliekant išvežamojo maitinimo paslaugas.  Mūsų įmonė pasirūpins ne tik svečių maitinimu, bet ir šventės scenarijumi bei jo įgyvendinimu.
   Sumanę praleisti vakarą su svečiais savo namų aplinkoje, pas mus galite užsakyti patiekalus nuo šaltų užkandžių iki karštų patiekalų, desertų. Viską pristatysime sutartu laiku!

 • Paslaugos
  • Užsakomieji, išvažiuojamieji pobūviai

   Edukacinės programos

   Vestuvių planuotojai

   Renginių organizavimas

   Inventoriaus nuoma

    

    

 • Nuotraukų galerija

< Atgal